اخبار و اطلاعیه ها

9فروردينپیام فرمانده محترم دانشگاه به مناسبت روز پاسدار و میلاد امام حسین (ع)
  • 832
  • .
  • .🔸پیام ریاست محترم دانشگاه به مناسبت روز پاسدار و میلاد امام حسین (ع)

بسم الله الرحمن الرحیم
🔹سوم شعبان المعظم فرخنده زاد روز مولایمان ابا عبد الله الحسین (ع) به ابتکار ماندگار امام راحل(ره) روز پاسدار نامگذاری شده است و این حرکت نمادین روشنگر حقیقی است که مولا و مقتدای همه پاسداران انقلاب اسلامی امام حسین(ع) و خط سرخ عاشورا است.

🔹سپاه این درخت تنومند که همزمان با انقلاب اسلامی متولد گردید در طول چهار دهه فعالیت مجاهدانه و مخلصانه خویش در ابعاد مختلف علمی و عملی در صحنه های اقتصادی، نظامی فرهنگی ، امنیتی ، سازندگی و ... با تاسی به ریسمان ولایت مطلقه و در راستای تحقق منویات ایشان با بذل بهترین جان ها همیشه فدایی نهضت بزرگ امام راحل بوده و تقدیم نمودن هزاران شهید گلگون کفن و جانباز سر افراز در همه این دهه ها در عرصه های مختلف گواهی به این مدعاست.

🔹حال در ابتدای دهه چهارم انقلاب و مصلح گام دوم کشور عزیزمان بحران ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم می کند دگر بار سپاه پاسداران تمام قد به میدان دفاع از ملت برخاسته است و آحاد به طور خاص جامعه پزشکی سپاه اعم از پزشکان ، پرستاران و سایر کادر درمانی بیمارستانها و درمانگاهها در سراسر به جهادی دیگر برخواسته اند.

🔹اینجانب با تبریک روز پاسدار و میلاد مبارک اعیاد شعبانیه بر تمامی همکاران در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا...(عج) و مراکز درمانی تابعه که به واقع به عنوان پیشتازان مبارزه با کرونا در سراسر کشور در خط مقدم سلامت و فعالیت جهادی و شبانه روزی مشغول اند، از خداوند متعال آرزوی سلامتی و صحت تمامی این مجاهدان سلامت کشور را خواستارم و برای تک تک عزیزان سالی سراسر موفقیت و سربلندی در سایه سار توجهات امام عصر خواستارم .

دکتر علیرضا جلالی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
1396/12/12 شنبه

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا

88040060

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه


.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد