بیمارستان بقیه الله

17شهريورکارمند نمونه معاونت پژوهش
  • 3870
  • .
  • .

امروزه در فضای پر رقابت و سرشار از تغییر و تحول، تنها سازمان‌ هایی موفق به کسب سرآمدی خواهند شد که نقش استراتژیک منابع انسانی خود را درک نموده و در راستای توسعه و نگهداشت آنان برنامه و تلاش مستمر داشته باشند.

در همین راستا بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) هرساله بمناسبت هفته کارمند، اقدام به انتخاب و معرفی کارمندان اداری نمونه خود می نماید. طی مراسمی که به همین مناسبت و با حضور ریاست محترم بیمارستان و مدیران ارشد سازمان؛ در سالن امام علی (ع) برگزار گردید، از کارکنان اداری بیمارستان که در حوزه ‌های کاری خود بیشترین تلاش و بهره‌وری را داشتند؛ تحت عنوان کارمند نمونه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

از حوزه پژوهش و فن آوری، "سرکار خانم مهندس مهرناز جوان بخت" بدلیل تلاشهای ارزشمند خود در حوزه تحقیقات و مطالعات کاربردی سازمان؛ بعنوان کارمند نمونه معاونت پژوهش و فن آوری، انتخاب و تقدیر نامه خود را از دستان ریاست محترم بیمارستان دریافت نمودند. برای ایشان، خانواده محترم و سایر کارکنان زحمت کش معاونت پژوهش و فناوری بیمارستان آرزوی سلامتی، بهروزی و کسب توفیقات روز افزون از درگاه خداوند متعال را مسئلت داریم.

كلمات كليدي : بیمارستان , بیمارستان بقیه الله , معاونت پژوهش , کارمند نمونه
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیــو

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا

88040060

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه


.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد