اخبار و اطلاعیه ها

24ارديبهشتمراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشکده ها
  • 2520
  • .
  • .

🔹به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)، مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشکده ها صبح امروز (دوشنبه 23 اردیبهشت ماه) با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) برگزار شد.
🔹برهمین اساس حجت الاسلام یوسفی از سمت نمایندگی ولی فقیه در دانشکده های دانشگاه بقیه الله(عج) تکریم و حجت الاسلام دلبری در این سمت معارفه شدند.
🔹حجت الاسلام والمسلمین صمدی در این مراسم با اشاره به فرصت مناسبی که خداوند در ماه مبارک رمضان برای خالص شدن روح انسان فراهم کرده است، اظهار داشت: خداوند می فرماید که "من، خود پاداش روزه دارای روزه داران هستم" در واقع خداوند بالاترین پاداش ها را برای روزه داری بندگان درنظر گرفته که این نشان از جایگاه والای روزه داری در ماه مبارک رمضان دارد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در ادامه به وظیفه خطیر کارکنان مجموعه نمایندگی ولی فقیه اشاره کرد و گفت: ما وظیفه سنگینی بر دوش داریم و همواره باید در این مسیر تلاش و کوشش داشته باشیم و خود را محدود به وظایف سازمانی نکنیم.
🔹وی در پایان با تقدیر از زحمات حجت الاسلام یوسفی در دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشکده ها، افزود: ایشان از سلامت نفس بسیار خوبی برخوردار هستند و توفیقات خوبی هم در مجموعه دانشکده ها داشته اند و برایشان در مسئولیت جدید نمایندگی ولی فقیه در بیمارستان بقیه الله(عج) آرزوی توفیقات روزافزون داریم.

📌روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا

88040060

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه


.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد