اخبار و اطلاعیه ها

15ارديبهشتپنجمین همایش داروسازی نظامی برگزار شد
  • 1883
  • .
  • .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)، پنجمین همایش داروسازی نظامی صبح امروز(شنبه 14 اردیبهشت ماه) با حضور دکتر عراقی زاده رئیس اداره بهداشت و درمان نیروهای مسلح، دکتر چراغعلی رئیس دانشکده داروسازی دانشگاه بقیه الله و جمعی از اساتید و فعالان حوزه داروسازی در مرکز همایش های صدرا برگزار شد.
همایش داروسازی نظامی و شرایط اضطراری هرساله به همت دانشکده داروسازی دانشگاه بقیه الله(عج) با هدف ارتقا سطح علمی و افزایش هم افزایی میان جامعه داروسازان و نیروهای مسلح برگزار می شود.
دکتر چراغعلی در پنجمین همایش داروسازی نظامی با اشاره به رویکرد دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) گفت: دانشکده داروسازی دانشگاه در تلاش است تا با ارائه بروزترین برنامه های آموزشی، داروسازان نظامی را جهت تکمیل کادر درمان ارگان های نظامی تربیت کند.
🔸وی با اشاره به لزوم ساماندهی کادر درمان در نیروهای مسلح تصریح کرد: کادر بهداشت و درمان در ارگان های نظامی جایگاه بسیار مهمی دارند و اهمیت این جایگاه در مواقع اضطرار همچون سیل اخیر به شدت احساس می شود.
🔹چراغعلی یادآور شد: همایش داروسازی نظامی می کوشد تا با جمع آری نظرات نخبگان و فعالان عرصه داروسازی و مدیران بخش بهداشت و درمان نیروهای مسلح، سطح عملیاتی و کارآمدی داروسازی در شرایط بحران را ارتقا دهد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا

88040060

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه


.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد