اخبار و اطلاعیه ها

27فروردينمراسم تجلیل از پاسداران نمونه دانشگاه بقیه الله(عج) برگزار شد
  • 1077
  • .
  • .

خلاصه متن : مراسم تجلیل از پاسداران نمونه دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) صبح امروز در سالن همایش های بیمارستان بقیه الله برگزار شد.

♦️مراسم تجلیل از پاسداران نمونه دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) صبح امروز در سالن همایش های بیمارستان بقیه الله برگزار شد.
🔶به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم(عج)، مراسم روز پاسدار و تجلیل از پاسداران نمونه دانشگاه صبح امروز(دوشنبه 26 فروردین ماه) در سالن همایش های بیمارستان بقیه الله برگزار شد.
دکتر متولیان معاون هماهنگ کننده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم(عج) در این مراسم با بیان اینکه بالاترین شأن یک پاسدار، معنویت و کار مخلصانه است گفت: اخلاص و معنویت موجود در سپاه باعث شده تا حتی سردمداران جریان های معاند هم بر عظمت سپاه اعتراف کنند.
🔶وی در ادامه ظلم ستیزی و خدمت خالصانه به مردم را از صفات بارز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواند و افزود: اینکه دولت آمریکا سپاه را تروریست معرفی می کند یعنی ضرب شستی که از سپاه دریافت کرده اند کاری بوده و البته که این اقدام آمریکا تنها به ضرر خود تمام خواهد شد.
🔶دکتر متولیان در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: انقلاب اسلامی همواره مسیری رو به رشد و توسعه داشته است به گونه ای که در سال 57 انقلاب اسلامی، آمریکای جنایتکار را از کشور بیرون راند و همین انقلاب 40 سال بعد یعنی در سال 97 موفق شد تا آمریکا را از منطقه حذف کند.
🔶معاون هماهنگ کننده دانشگاه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: این بیانیه امید را در دل ها زنده کرد؛ در حالی که عموم مردم با وجود وضعیت نابسامان اقتصادی نگران آینده کشور بودند، رهبر معظم انقلاب با انتشار بیانیه گام دوم، مقتدرانه مسیر گام دوم انقلاب اسلامی را تشریح می کنند و جوانان کشور را برای قدم برداشتن در این مسیر دعوت می کنند که این توجه به ظرفیت جوانان یکی از نکات خاص این بیانیه است.
🔶در ادامه این مراسم مصطفی مرادی مسئول نیروی انسانی دانشگاه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، شاخصه های انتخاب پاسدار نمونه را تشریح کرد و گفت: صرفه جویی و به کاربردن ابتکار و دقت در مصرف اقلام و وسائل و تجهیزات، انجام اقدامات ستادی موثر و فوق العاده در جهت تهیه طرح ها و شیوه نامه ها و دستورالعمل داخلی، انجام اقدامات ستادی موثر و فوق العاده جهت کسب موفقیت در ماموریت های دانشگاه، ابتکار و شجاعت در حین انجام وظایف، فعالیت های ستادی، آموزشی، فرهنگی و ... که تاثیر چشمگیر و محسوس در پیشبرد ماموریت و اهداف دانشگاه داشته باشد، انجام تکالیف سازمانی و پاسدارای از انقلاب اسلامی، خلق ایده، ارائه طرح و یا حل مشکلات دانشگاه به طور فوق العاده و ترویج و پیاده سازی ارزش های انقلاب اسلامی در دانشگاه و جامعه از جمله شاخصه هایی است که برای انتخاب پاسداران نمونه درنظر داشته ایم.
🔶بر همین اساس، در این مراسم از 19 پاسدار شاغل در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) و رده های تابعه این دانشگاه تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا

88040060

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه


.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد