اخبار و اطلاعیه ها

19آذرمعاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) معرفی شد
  • 1406
  • .
  • .

خلاصه متن : دکتر ابوالفضل خوشی به عنوان معاون جدید هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جلسه  تودیع و معارفه معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه با حضور دکتر جلالی رئیس دانشگاه ، سردار قریشی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه، حجه الاسلام و المسلمین صمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه و جمعی از مسئولین  و پرسنل دانشگاه در سالن امام علی بیمارستان بقیه ا.. (عج) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر جلالی ضمن خیر مقدم به میهمانان و تشکر از معاون اسبق هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه افزود: همه مسئولین سپاه دارای خصوصیت های نزدیک به هم هستند و این یکی از ویژگی های مهم سپاه است وی خاطر نشان کرد: رفتار و مدیریت انقلابی در تمام رده های سپاه دیده می شود و  باید از تمام ظرفیت های سپاه در زمینه های مختلف استفاده کرد و این راه رسیدن به پیشرفت در عرصه های مختلف است.

در ادامه مراسم  سردار قریشی نیز ضمن تشکر از زحمات آقای فوق معاون اسبق هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه گفت:  دانشگاه بقیه ا... (عج) یک قطب علمی و جهادی در سپاه پاسدران است و مسئولین آن نیز باید در این راستا بسیار حساس باشند. دکتر ابوالفضل خوشی معاون جدید هماهنگ کننده نمایندگی  با روحیه جهادی که دارند می توانند در این حوزه  برای دانشگاه مؤثر باشند.  وی همچنین با تأکید بر ارتقای بصیرت کارکنان توسط حوزه نمایندگی ولی فقیه افزود: مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در همه رده ها و معاونت های دانشگاه باید به شکل جهادی فعالیت کنند.

در انتهای مراسم از زحمات آقای فوق توسط سردار قریشی و دکتر جلالی تقدیر شد.  و دکتر ابوالفضل خوشی به عنوان معاون جدید هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در  دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)  معرفی شد.  

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا

88040060

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه


.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد