اخبار و اطلاعیه ها

6آذرسخنرانی رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور در جمع پرسنل دانشگاه
  • 1128
  • .
  • .
  • منبع خبر : روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) همزمان با هفته بسیج ،رئیس بسیج جامعه پزشکی در جمع پرسنل دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) به سخنرانی پرداخت. 
دکتر رئیس زاده با اشاره به فرازهایی از فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) در 5 آذر 1358 گفت: مسئولين تنها با پشتوانه شماست كه می‌توانند به تمامی تشنگان حقيقت و صداقت اثبات كنند كه بدون آمريكا و شوروی می‌شود به زندگی مسالمت‌آميز توأم با صلح و آزادی رسيد.
وی در ادامه بیان داشت: موسسات مطالعاتی در غرب وجود دارد که در همه حال فرمایشات امام و حضرت آقا را بررسی و مورد آنالیز قرار می دهند که چندین بار اذعان کرده اند که تا به الان هر صحبتی که شده است انجام و عملی شده و در حال حاضر هم می شود و در آینده هم خواهد شد.
دکتر رئیس زاده گفت: نگاهی به این موضع داشته باشیم که تفکر بسیجی و حشد الشعبی هاست که توانسته است در کشورهای منطقه مانند عراق و سوریه موثر و کمک کننده باشد.
رئیس بسیج جامعه پزشکی با استناد به فرمایش حضرت آقا که فرمودند شما باید هسته های مقاومت را در سر تا سر جهان بسازید، تاکید کرد: این تصور را داشته باشیم که اگر روحیه بسیجی و بسیج در این نظام نبود کشور با  چه مشکلات عدیده ای مواجه می گشت.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا

88040060

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه


.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد