اخبار و اطلاعیه ها

14مهرامیدوار کننده ترین آیه ی قرآن کریم از نظر پیامبر اکرم (ص)
  • 1062
  • .
  • .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه از مسجد جامع بقیه الله (عج) حجه الاسلام و المسلمین صمدی مسئول دفتر  نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی  بقیه الله (عج) صبح امروز در جمع پرسنل این دانشگاه به سخنرانی پرداخت .

وی با اشاره به جنگ همه جانبه دشمنان در حوزه های اقتصادی ، فرهنگی ، عملیات روانی و حملات تروریستی گفت هدف آمریکا سرنگون کردن نظام اسلامی وایجاد شکاف بین دولت و مردم شریف ایران بود، به برکت ولایت اهل بیت و حضور مقام معظم رهبری توطئه های ترامپ و همدستان منطقه ای وی بی اثر ماند .

حجه الاسلام و المسلمین صمدی در ادامه با اشاره به آیه 114 سوره مبارکه هود به نقش نماز در نابودی گناه اشاره کرد و آن را  امید بخش‌ترین آیه قرآنی از نظر پیامبر اکرم (ص) نامید .

وی با اشاره به قوم بنی اسرائیل که از منظر قرآن  نماز را ضایع کردند و از شهوات خود پیروی نمودند ادامه داد نماز شاخص و ستون دین و افضل اعمال پس از معرفت به خداوند است و مانع از گناه می گردد به شرطی که درست ادا شود و با معرفت باشد ، وی افزود اگر معنویت در انسان افول نماید انسان دچار لغزش می شود .

حجه الاسلام والمسلین صمدی با اشاره به اهمیت نماز اول وقت به پرسنل دانشگاه توصیه نمود با انجام به موقع کار مراجعه کننده و ارباب رجوع و پرهیز از طولانی نمودن مستحبات نماز در راستای تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی به موقع به هموطنان بخصوص قشری که نیاز به خدمات درمانی دارند رضایت پروردگار را بدست آورند .
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا

88040060

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه


.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد