اخبار و اطلاعیه ها

14مهرپزشکان 12 کشور دنیا از بیمارستان بقیه الله (عج) بازدید کردند
  • 1263
  • .
  • .
  • منبع خبر : دانشگاه بقیه الله

خلاصه متن : دهمین دوره آموزشی، پیشگیری و آمادگی در مواجه با حوادث  شیمیایی سازمان منع سلاح های شیمیایی(OPCW) برگزار گردید


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) ، دهمین دوره آموزشی، پیشگیری و آمادگی در مواجه با حوادث  شیمیایی سازمان منع سلاح های شیمیایی(OPCW)، با شرکت گروهی از پزشکان 12 کشور مختلف دنیا برگزار گردید.
گفتنی است این مراسم در دو روز ابتدایی در هتل استقلال تهران(تئوری) و روز سوم در بیمارستان ساسان و بیمارستان بقیه الله (بازدید از توانمندی های خدمات درمانی بیمارستان های مذکور و اورژانس شیمیایی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) ) برگزار شد.
برنامه های امروز بیمارستان بقیه الله ، ضمن خوش آمد گویی، بازدید از کلینیک ریه به همراه آشنایی با نحوه روند درمان مصدومان شیمیایی جنگ تحمیلی و توضیحات پزشکان معالج و بازدید از بخش اورژانس شیمیایی و امکانات خاص درمان حوادث و سوانح شیمیایی  و همچنین تمرین تریاژ و درمان اورژانسی مصدومین بود.
در پایان مراسم ، مدعوین از نمایشگاه تجهیزات و توانمندی های جمهوری اسلامی که در خصوص مدیریت پیش بیمارستانی حوادث شیمیایی برگزار گردیده بود، بازدید نمودند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا

88040060

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه


.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد