۲۰-اسفند برگزاری مراسم تجلیل از مدال آورندگان و برگزیدگان مسابقات ورزشی و قرانی کارکنان دانشگاه به گزارش روابط عمومی دانشگاه بقیه الله (عج)؛ به همت مدیریت فرهنگی خانواده؛ مراسم تقدیر از برگزیدگان قرآنی و ورزشی فرزندان و کارکنان دانشگاه در سطح مسابقات بین کشوری پاسداران برگزار شد.

دکتر متولیان، معاون هماهنگ کننده ی دانشگاه ضمن تبریک به فرزندان و کارکنان دانشگاه گفت: اینکه فرزندان کارکنان توانسته اند در مسابقات قرآنی به رتبه های برتر دست یابند باعث خوشحالی کل دانشگاه است. در دین اسلام به اهمیت قرآن در زندگی بسیار پرداخته شده است و حتی روایاتی در این زمینه نقل شده که روخوانی از قرآن نیز ثواب بسیاری دارد. هرچه انسان با قرآن آشناتر و مانوس شود قطعا در زندگی سود های بسیار خواهد برد.

دکتر متولیان افزود: در مورد مسابقات ورزشی نیز دانشگاه ما افتخار آفرین شد و این مسئله نیز برای مجموعه باعث خوشحالی است. چرا که ورزش و تندرستی باعث افزایش کارایی افراد می شود. اگر می خواهیم مطالعه کنیم و یا کار کنیم وقتی ورزش داشته باشیم قطعا کارایی بهتری خواهیم داشت. همینکه در مسابقات شرکت کرده اید بسیار ارزشمند است چرا که در مسابقات نیاز به داشتن عزت نفس بالا و تمرین و ممارست است و خدا را شکر فرزندان کارکنان ما نشان دادند که هر دو بعد عزت نفس بالا و تمرین و ممارست را داشتند که توانستند چنین مدال های ارزشمندی بیاورند.

معاون هماهنگ کننده دانشگاه در پایان سخنان خود افزود: توصیه ی من برای زندگی بهتر اول از همه به خودم و بعد به حاضرین جمع این است که ما هرگز از نماز و خواندن قرآن غافل نشویم و ورزش را همیشه بخشی از زندگی خود بدانیم و برای آن وقت بگذاریم. اگر می خواهیم به لحاظ روحی، معنوی و جسمی و مادی همیشه شاداب باشیم باید به این سه اصل در زندگی خود بها دهیم. مطمئن باشید که وقتی ورزش،  خواندن قرآن و نماز بخشی از زندگی ما شود بسیاری از مشکلات ما در زندگی حل خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا

88040060

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه


.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد